Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Naše psy

Izma Fončorda

Bonitačný kód: A64 Oh R1 P1 Xv 56,25 Xf 110,94                                                                                  (kompletnú bonitačnú kartu so zoznamom kódov a ich                                                 vysvetlením nájdete v sekcii "Dokmenty")

Výstavné úspechy: 1x Junior EAST WINNER, 2x CAJC,

                                        3x Res.CAC, 1x Víťaz Národných Plemien

Skúšky z výkonu: SVP 1                                                                                                                                 (osvedčenie o skúške s presným výsledkom nájdete                                                     v sekcii "Dokumenty")

Zdravotné testy: DBK B, DM: N/DM, 

Rodokmeň a PP v sekcii "Dokumenty"

Povaha: 

Sebavedomá a dominantná. Nemá problém s plachosťou, ktorá sa u tohto plemena vplyvom vlčích génov vyskytuje. Je priateľská aj voči cudzím ľuďom, pokiaľ ju neohrozujú, a preto nie je použiteľná na stráženie.

Je výborným a spoľahlivým spoločníkom detí, ktorým by za žiadnych okolností neublížila. Voči cudzím psom je ofenzívna, po zoznámení a prijatí do svorky si však rýchlo vytvára puto, v ktorom členov svojej svorky chráni a  prejavue im veľkú náklonnosť. 

Vzhľadom k jej veku už nie je chovná, stihla však odchovať jeden vrh, z ktorého vzišli vydarení potomkovia, ktorí šíria úspešne jej gény ďalej. Teší ma, že viacerí ich majitelia nám robia dobré meno a nielenže pokračujú v chove, ale so svojimi psami pracujú či venujú sa výstavám. Špeciálne som hrdá a vďačná Pánu Bohu za Arianu, ktorej majiteľka všetkým dokazuje, že československý vlčiak môže byť nielen vašou spriaznenou dušou, ale aj všemožne upotrebiteľným psom, od obrany a stôp cez mushing až po canisterapiu, asistenciu a záchranárčinu. Nadôvažok sa stala našou ďaľšou chovnou sučkou, keď sa jej majiteľka rozhodla odchovať jej šteniatka pod menom našej chovateľskej stanice. 

 

CH SR Zdychavský vlk Ariana

Majiteľ: 

Kvetoslava Slaná

 

Výstavy:

2x víťazka Veľkej ceny národných plemien, 

Slovenský šampión krásy

 

Skúšky: 
 

SVP I. - výborná
Pes terapeut - výborná (3. miesto)
BVK - výborná (1.miesto)
ZM - dobrá (1. miesto)
BH, FPR 1, FPR 2, FPR 3
IPO R RH FL E (1. miesto)
IPO R RH FL A (2. miesto)
Klubový šampión práce
Pracovný jedinec roka 2014, 15, 16, 17
2x víťazka kvalifikačného preteku na MSR BVK, aktívne sa venujeme canisterapii, mushingu, záchranárčine...

Zdravie

DM N/N, DW N/N, DBK A/A, DLK 0/0

 

TOPlist
aktualizované: 14.06.2018 00:05:30